KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325091
nr 1432 5091
Dimitri Naida
(f. 1969), Ukraina
Oljemålning, Kanalkajen Helsingfors. Signerad, daterad -09. Olja på duk, 64x81, oramad
Dimitri Naida, bildkonstnär född 1969.
måndag 22 november 2021
kl 18:02:31